kNy-team форум на истоимениот CStrike team [=kNy=] Killers Near You што значи убијци покрај тебе. На форумот ке ги најдете серверите на тимот и се што е во врска со тимот. Благодариме!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
[=kNy=] Clock
Јули 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Реклами
free forum
[=kNy=] Music

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
[=kNy=] Посетувања
[=kNy=] Killers Near You Labels=0

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=] †●•٠ҳҲҳ·٠
Видете ги мислењата без одговор
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=] †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Известување,Пофалба,Критика,Прашање

Известување,Пофалба,Критика,ПрашањеСите известувања во врска со форумот и нашиот клан ќе можете да ги видите тука.
Модератор: Модератори
00
Нема нови мислења

Правила на форумот

Правила на форумотПрочитај !!!
11Пет Дек 10, 2010 8:03 pm
[=kNy=] Правила на kNy- форумот прочитај !
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]-Запознавање †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

За тимот

За тимотИнформации за кланот
22Пет Дек 10, 2010 8:09 pm
[=kNy=] Ударна екипа
Нема нови мислења

Претстави си го кланот

Претстави си го кланотПретстави си го кланот :)
00
Нема нови мислења

Претстави се себе си

Претстави се себе си
23Нед Фед 20, 2011 2:01 am
[=kNy=] Pretstavuvanje
Нема нови мислења

Пријави за во клан

Пријави за во кланПријави се за во клан
14Нед Дек 26, 2010 12:23 am
SWAT [Un|s0L] Пријава за во клан
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]-CW & Score †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Закажи CW

Закажи CWЗакажи CW
11Пет Дек 10, 2010 8:11 pm
[=kNy=] Закажување на CW
Нема нови мислења

Одиграни CW

Одиграни CWПобеди, порази и нерешени :)
1111Нед Фед 20, 2011 2:15 am
[=kNy=] [=kNy=] vs Archangel
Нема нови мислења

Steam

SteamSteam
00
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]- Сервери †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

[=kNy=]-Team public

[=kNy=]-Team publicIP:178.77.102.169:27030
33Пет Дек 24, 2010 1:37 am
[=kNy=] Ако сте банирани обратете се овде :D
Нема нови мислења

[=kNy=]-Team CW

[=kNy=]-Team CWIP:178.77.102.169:27031
22Пет Дек 24, 2010 1:42 am
[=kNy=] Ако сте банирани обратете се овде :D
Нема нови мислења

[=kNy=]-Team DeathMatch

[=kNy=]-Team DeathMatchIP:178.77.102.169:27032
22Пет Дек 24, 2010 1:43 am
[=kNy=] Ако сте банирани обратете се овде :D
Нема нови мислења

[=kNy=]-Team CW 2

[=kNy=]-Team CW 2IP: 88.84.130.182:27016
11Пет Фед 11, 2011 7:17 pm
[=kNy=] Конкурирај за админ
Нема нови мислења

Македонски сервери

Македонски сервериМакедонски сервери х)
24Саб Дек 25, 2010 6:47 pm
dugi PB public 91.150.72.229:27032
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]-PhotoShop †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Ваши PS изработки

Ваши PS изработкиВаши Photoshop изработки,форуми..
00
Нема нови мислења

PS Побарувања

PS ПобарувањаPhotoShop побарувања,форуми ...
11Нед Дек 12, 2010 11:33 pm
kinG logo
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]-Download & Забава †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Симни Counter Strike

Симни Counter StrikeСимни Counter Strike и се што е во врска со неа :)
1313Сре Aвг 03, 2011 12:50 pm
Anonymous can someone please hack and delete this page and/or find out who is running it(name on the account)?
Нема нови мислења

Забава

ЗабаваSpam, вицеви, клипови и секакви шеги за забава :D
22Пет Дек 10, 2010 8:44 pm
[=kNy=] Вицеви :DDDD
[=kNy=] Killers Near You Empty
 

·٠ҳҲҳ٠•●† [=kNy=]-Koнтакт †●•٠ҳҲҳ·٠

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

е-маил/мсн

е-маил/мснkNy_team@hotmail.com
00
Нема нови мислења

Facebook

Facebook[=kNy=]-Team на facebook
11Пет Дек 10, 2010 8:45 pm
[=kNy=] Линк од нашиот facebook профил
Нема нови мислења

Skype

Skypekny-team
00
[=kNy=] Killers Near You Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 51 мислења
Постојат b>20 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е xPaW
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 7 во Чет Фед 02, 2017 11:17 am

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Administrators ][ Модератори ][ [=kNy=] Член ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен